Merhaba dünya!
3 Ekim 2017
 • 2007 Alışveriş Merkezi Danışmanlığı

  2007 yılında İstanbul da AVM projeleri için gayrimenkul yatırımcılarına Fizibilite, Mimari Destek Hizmetleri, Konsept Oluşturma, Proje Geliştirme, Mağaza Karması, Kiracı Planlama, Ticari Alanları Kiralama ve Yönetim süreçlerinde danışmanlık hizmetleri sunmak adına PROFİT Avm. adlı şirketi olarak kurulan şirketimiz; Türkiye de çeşitli bölgelerde Alışveriş Merkezi projelerine danışmanlık vermiştir. Vermiş olduğu hizmetlerin yanı sıra yurtdışı fonlarından bağlantı sağlayarak büyük projelere de finansman konusunda hizmetler vermiştir.
 • 2010 Profesyonel Site Yönetimine Giriş

  2010 yılında CİTYİNCİTY’ i kurarak bu bilgi, birikim ve tecrübesi ile Gayrimenkul Danışmanlık, Profesyonel Site Yönetimleri ve Sosyal Tesis İşletmeciliğinde bugün 200’e yakın profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir. CİTYİNCİTY Temizlik, Güvenlik, Teknik Hizmetler, Catering, Bahçe Bakımı, Haşere İlaçlama ve Backup Destek Hizmetleri konusunda hizmet sunan Türkiye’nin lider hizmet şirketinden biri olma yolunda devam etmektedir
 • İlk Projemiz: Park Vadi Evleri

  2010 yılında, Ankara Çankaya da 826 konuttan oluşan Park Vadi Evleri'nin site yönetim hizmetleri tarafımızdan verilmeye başlandı. Aynı yıl içerisinde yine Kuzu grup bünyesinde yer alan Divan Konutları ve Park Batı Evlerinin de yönetimi tarafımızdan yürütülmeye başlanmıştır.
 • Sonraki Yıllarda Gerçekleşen Büyüme

  Türkiye’nin önde gelen Profesyonel Tesis Yönetimi şirketlerinden biri olarak, her bir müşterinin ihtiyaçlarına uygun, özelleştirilmiş tek bir hizmet veya entegre hizmetler çözümü sunduk. Şu an bulunduğumuz günlerde yapılan projelerin büyüklükleri ortadadır. Bu projelere güvenlik, yönetim ve temizlik hizmetleri konusunda bu potansiyeli karşılayabilecek profesyonellerden oluşan yönetim kadrolarına ihtiyaç duymaktalar. Nar Grup şirketi ve bunun markaları bütün bu hizmetler kapsamında “çözüm ortağı” haline gelmiştir.
 • 2011 Eskişehir'e Açılım

  Eskişehirde A Park Residance, SUnhill Konutları, Kyble Residance, Aytepe Residance, Acedemia Suits , Başak Residance gibi bir çok projeye hizmet vererek Ankara dışına da hizmet vermeye başladık.
 • 2013 Antalya'ya Açılım

  2013 Yılında Antalyada prestijli bir konut projesi olan Royal Homes'a Hizmet verilmeye başlandı.
 • 2014 Bodrum - Datça Projeleri

  Bodrum Yalıkavak Gündoğanda Prestijli bir proje olan Bodrum Azure Villas projesine hizmet verilmeye başlamıştır. Datçada Villa Ventoza Adında büyük çaplı bir projeye hizmet verilmeye başlanmıştır.
 • 2014 İstanbul Projeleri

  İstanbul Anadolu yakası ağırlıklı olmak üzere Prestijli bir proje olan City Life Residence, Arma Residence, Simplicity Residence projelerine hizmet verilmeye başlamıştır. Daha sonrasında İstanbul projelerinde birçok projeye hizmet vermeye başlanmıştır.
 • 2016 Projeleri ve Devamı

  Ankara ve İstanbul projelerinde hizmet verilmeye değerli kat maliklerinin dilek ve temennilerine cevap verilmeye devam edilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir